© 1999 • 2020 By KaPTaN Bilişim, Reklamcılık ve Web Tasarım.

Web Tasarım Hizmetleri

  İnternet site tasarımlarını gerçekleştirip resmi internet sitenizi yayın hayatına başlatıyoruz. Yayınlanan internet sitenizin talepler doğrultusunda Google, Yahoo, Arabul, Yandex gibi yüzlerce arama motorlarında SEO yani Arama Motoru Optimizasyon entegrasyonu nu gerçekleştiriyoruz. Web Tasarım hakkında ki tüm hizmetler sağlıyor, ihtiyaç ve talep halinde sitenizi güncelliyor aynı zamanda Facebook, Twitter, İnstagram, Google Plus gibi bir çok sosyal medya paylaşım sitelerinde reklamlarınızı gerçekleştiriyoruz. Takdir edersiniz ki günümüz çağında internetin önemi oldukça önemli bu anlamda network ağımızda sizin reklamınız, işinizin veya ürünüzün reklamlarını yapıyor müşteri portföyünüzün genişlemesine yardımcı oluyoruz.

 

     Bir internet sitem olsun diye internet sitesi yaptırmamalısınız, böyle bir sitenin size hiç bir faydası olmayacaktır. Bir internet sitesinde olmazsa olmazlar vardır. Bunları kısaca sıralamak gerekirse, anında kurulum yani10 dk içerisinde yayınayayına başlayabilecek bir internet sitesi, Türk ticaret kanunlarına uygun bir internet sitesi, Eşsiz görsel tasarım seçenekleriyle donatılmış bir internet sitesi, Türkçe destek hizmetleri ile donatılmış bir internet sitesi, Güncellemesi için kolay kodlanmış bir internet sitesi, Google gibi tüm arama motorları Sayfana aldırma sonuçlarında ilk sayfada yer alma özelliğini taşıyan bir internet sitesi, Türkçe eposta hizmetlerine kolay kullanılabilir hale getiren bir internet sitesi, Sosyal medya ile entegreInternet sitesi size faydalı olabilecek bir internet sitesidir.

 

   İnternet sitesi yaptırmadan önce bu konulara dikkat etmenizi önerir, Bizimle çalışmayı tercih ettiğini etmeniz durumunda, Tüm bu özellikleriİçinde barındıran bir internet sitesinin web tasarımı gerçekleştirmeye hazırız.

 

    Bu özelliklerdeki bir internet sitesi size faydalı olabilecek internet sitesidir. Müşterinize çok daha hızlı ulaşabilecek veya sizin ürünlerimizi tercih etmeleri için müşteri kitlelerinin önüne arama sonuçlarında sunulacaktır.

 

  Müşteri portföyümüzü artıracak olan bu çalışmaların adıdır web tasarım. Sizlerin ihtiyaçlarına göre projelendiriyor ve muhakkak başarıya koşmanıza yardımcı oluyoruz. Takdir sizin.

 

     Bilgi birikimimizi en samimi haliyle en son teknolojiyi kullanarak gerçekleştirdiğimiz web tasarım hizmetlerinde bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz web tasarım projelerinin başarısı ile gururlanıyor aynı ciddiyetle işimizin daha geliştirilmiş şekilde yolumuza devam ediyoruz.

 

  Site kurdurmak istiyorsanız, hangi özelliklere sahip olması gerektiğini, ürün, hakkında, misyon, vizyon, resimler, videolar işiniz ile ilgili araştırmalar, ürünleriniz ile ilgili tüm özellikleri belirten materyalleri bir araya getirip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım, Sosyal Medya, Arama Motoru Optimizasyonu

Web Tasarım, internet Reklamları:

 

  Web sitenizin yayına girmesi ile birlikte internet üzerindeki sizi temsil eden reklamlar nasıl oluþturulur, pazarlama anlamında geri dönüþümler nasıl geliþir?

 

  Öncelikle sitenizin reklamlarını zekike hazırlanmıþ sloganlar eþliğinde, görsel veya animasyon çalıþmalar gerçekleþtirilmeli.

 

  Hazırlanan çalıþmalar web tasarımcınızın internet üzerindeki çevresine entegre edilmesi, arama sonuçlarında sıkça olması siteniz adına doğru atılmıþ adımlardır. Reklamlarınızı verebilmenin iki farklı yolu vardır birincisi, web tasarımcınız aracılığıyla Google, Yandex, Msn, Yahoo gibi büyük arama motorlarının hazırlamıþ oldukları reklam paketleriyle değerlendirilmelidir. Geliþtirilen reklam yöntemleri günlük, haftalık, aylık raporlanmalıdır. Rapor dataları ile yeni gün, yeni hafta, yeni ayda reklam araçları daha farklı geliþtirilmelidir. Bilindiği üzere reklamlarda tercih edilen kelimeler üzerinde çalıþmalar yapmak doğru sonuçlara götürür. Talep edilmeyen, ilgi görmeyen kelimelerde reklam yönergelerini takip ederek reklam vermek mantıksız ve iþe yaramaz reklamlara imza atmaktır. Bu size fayda sağlamayacaktır.

 

  Web tasarım reklam yöntemleri web tasarımcınızın internet üzerindeki etki alanları ile sınırlıdır. Bunu neden söylediğimizi hemen açıklayalım; mevcut internet sitenize belirli bir bütçe ayırdınız ve bu bütçe ile reklam satın aldınız, tabiyki bu  sizi zirveye taþımaz! Kodlamalar ile yapılabilecek daha farklı reklam yöntemleri vardır. Ancak bu tarz reklamları yapabilmek için farklı siteleri kullanabilmek insiyatif konusunda etkili olabilmek tamamen web tasarımcınızın internet dünyası üzerindeki interaktifliği ve etkili bir çevreye sahip olabilmesiyle bir bütündür.

 

  internet siteme reklam alabilirmiyim. Evet internet sitenize reklam alabilirsiniz, alacağınız reklamlar siz ve reklam veren kiþi veya kurumlar arasındaki sözleþme ile sabittir. Karþılıklı reklam ise sizin reklamınızı yapan bir internet sitesinin reklamlarını sizde kendi sitenizde yapılmasına denir.

 

  Reklam hem internet sitenizi hemde sitenizde yayınladığınız ürünlerinizin tanıtımlarını sağlar. Markalaþmak adına reklamın önemi tartıþılmazdır. Bu sebeble web tasarımcılarınızdan reklam konularında bilgi alıp düþük bütçelerlede olsa reklam satın alınız.

Özellikli Web Tasarım:

 

  Özelliklere sahip olmak ayrıcalıktır. Tercih ettiğiniz 'Domain' yani (alan adı ) site ismi ile start veriyoruz. Olmasını istediğiniz sitenizin öncelikle nasıl olması gerektiğini sizlerle toplantılar yapıp öğreniyoruz. Analiz sonrasında START verip sitenizin tasarımına başlıyoruz.

 

  Sorunsuz yayından kastımız, 2 gün kapalı 1 gün açık siteler oldukça fazla, bu durumdan bıkmış usanmış insanların tercih ettikleri özelliklerden bir tanesi sorunsuz yayın. Evet sorunsuz yayın için elimizden geleni yapıyoruz. Büyük bir problem olmadığı sürece, doğal afet, gibi siteniz sorunsuz yayınlarına devam ediyor. ( Doğal afet ile internet ve telefon bağlantılarının koptuğu anlamında )

 

  Virüslere karşı güvenli siteler. evet arama motorlarının bile sitenize girişlerinde uyardığı önemli bir konudur. Sitenize bir kez virüs bulaştı ise ardı arkası gelmez. Hem sizi hemde Web tasarımcınızı oldukça yorar ve performans almanız mümkün değildir. Gerçekleştirdiğimiz tasarımlar olsun, sunucularımız olsun virüse karşı korumalı olduğunu ve bu konularda sıkıntı yaşamayacağınızı söyleyebiliriz.

 

  Arama motorlarında sonuç veren bir siteye sahip olabilirsiniz. İstenilen kelimelerde arama motorlarında birinci sırada olabilmeniz mümkün. Bu anlamda uzman ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz web sitelerin arka planında SEO yani sosyal medya optimizasyonunu gerçekleştirmekteyiz.

 

  Tüm cihazlara uygun tasarımlar, örneğin IPHONE, TABLET vs. gibi cihazlarda görüntülenemeyen değil, çok daha farklı tasarımlar ile görüntülenebilen web siteleri yazılımları gerçekleştirmekteyiz.

 

  Eko Paketlerimiz ile web tasarımlar gerçekleştiriyoruz. İstek ve taleplere göre değişen bir yapıya sahip olduğumuzu, skonomik anlamda size katkı sağlayan web siteleri tasarlıyor ve yayınlıyoruz. Bizimle iletişim için E-Posta Adresimiz: info@baykaptan.com mail yoluyla sorularınızı cevaplandırıyoruz.

web tasarım logo,web tasarım webmaster,web tasarım forumu,seo danışmanlığı,seo danışmanı,seo web design,seo website design,web tasarım, web design, seo, sosyal medya yönetimi,google seo,yahoo seo,msn seo,arabul seo,yandex seo,seo hizmeti,seo hizmetleri,seo nasıl,seo nedir,seo hocası,seo efendisi,seo faydaları,arama motoru,arama motorları,arama motoru optimizasyonu,seo danışmanı,seo danışmanlığı nedir,seo forum,sosyal medya danışmanlığı,webmaster seo,html seo,seo forumu,seo kodu,seo danışmanlığı,google seo danışmanı,seo danışmanı nedir,seo danışmanı ozan alkan,seo danışmanı aranıyor 2010,seo danışmanı siteler,yazılım kampanyaları,seo uzmanı,seo danışmanı nedir,php seo,webmaster seo,soru cevap seo,seo nedir,seo uzmanları,seo 2014,seo 2015,seo 2016,seo,seo teknikleri,kurumsal seo,Profesyonel Seo,SEO Danışmanlığı,Google Seo,Kurumsal SEO Hizmetleri,Google Arama Motoru Optimizasyonu, SEO, Arama Motoru Marketingi, AdWords sponsor link, Affiliate Marketingi, Web tasarımı,web tasarım logo,web tasarım webmaster,web tasarım forumu,seo danışmanlığı,seo istanbul,seo türkiye,seo bursa,seo eskişehir,seo ankara,seo samsun,seo trabzon,seo mardin,seo erzurum,seo denizli,seo artvin,seo organizayson,seo konser,seo bul,seo arama,arama seo,web tasarım,seo,e-ticaret,toplu eposta,sosyal medya,kocaeli web tasarım,E-Ticaret Sitesi,sanatçı sitesi,müzisten sitesi,sanatçı site tasarımı,müzisyen site tasarımı,site tasarımcısı,site tasarımı,site tasarım firmaları,site tasarım firması,site tasarım fiyat,site tasarım fiyatları,site tasarım fiyat bilgileri,site tasarım fiyat listesi,by kaptan,bykaptan,baykaptan,bay kaptan,hısting,domain,site fiyat,site fiyatları,kurumsal site tasarımı,kurumsal site tasarım fiyatları,inşaat site tasarım,inşaat firmaları siteleri,inşaaat firma site tasarım fiyatları,web yazılım,web yazılımı,web yazılımları,web yazılım fiyat,web yazılım fiyatları,web yazılım iletişim,iletişim danışmanlığı,reklam,reklam internet,internet reklam,internet reklam alanları,internet reklamları fiyatı,dizayn,dizaynı,SEO Fundamentals for Web Designers,SEO Web Design,Yazılım,Yazilim,Yazılım Fiyat,Yazılım Fiyatları,Yazılım Fiyatı,Yazılım Fiyat Listesi,Yazılım Fiyati,web tasarım uzmanı,web tasarım uzmanları,web tasarım uzman sitesi,web tazasım uzmanı siteleri,web tasarım sitesi,web tasarım siteleri,web tasarım site firma,web tasarım firması,web tasarım firmaları,Epic Music, Soundtrack, Audiomachine, Two Steps from Hell, Mark Petrie, Steve Jablonsky, Hans Zimmer, Position Music, x-Ray Dog, Pandora, Park0urfreak, EpicJ,Workout Motivation Music,Pump Up, Best Pump Up, Pump Up Music,slow music, mood music, slow instrumental, instrumental music, relaxing music, music for relaxation, spa music, massage music, soothing music, background music,Martin Garrix (Composer), Afrojack, Turn Up The Speakers, Official Music Video,by kaptan web tasarım, web tasarım fiyatları,site yaptırmak,site kurulum,site yazılım,site yazılımlar