© 1999 • 2020 By KaPTaN Bilişim, Reklamcılık ve Web Tasarım.

Web Tasarım PRENSİPLERİMİZ :

Müşteri Memnuniyeti :

  Kalite değerlerimizin gereği ve prensiplerimizin ilkesi olan müşterilerimizin en doğru bilgiye en hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamak ve web tasarımdan sonraki süreçte satış sonrası müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektir.

Web Tasarım Hakkında :

  Profesyonel yazılım, esnek ve kullanışlı yönetim panelleri, ürünlerinizin network ağında tanıtabileceğiniz sayfa bağlantıları, imajınızı güçlendirecek, isminizi markalaştıracak, sektörünüzde daha başarılı olmanızı sağlayacak web tasarım çözümleri ile hizmetinizdeyiz.

  Öncelikli kalite anlayışımız ile yön verdiğimiz web tasarım hizmetlerimizde siz değerli dostlarımızın internet site hizmetlerini hazırlıyor ve yayınlıyoruz. Sosyal medyada sizin ve ürünlerinizin tanıtımlarını yapıyor, pazarınızın genişlemesini işlerinizin artmasını sağlıyoruz. Kolay yönetilebilen müşteri panelleri, ürünlerinizin ismi veya özellikleri yazıldığında arama motorlarında sunuç veren, anlaşılır, estetik internet sitelerini yayınlıyor ve yayın sonrası destek hizmetleri sunuyoruz.

 

  Bir internet sitesi yaptırırken yaptıracağınız internet sitesinin mali bütçesini değil, doğru programlanmamış bir site ile mali kaybınızı hesaplarsanız o zaman doğru sonuca gidebileceğini düşünüyoruz. Ticari anlamda size fayda sağlamayacak bir internet sitesi kartvizitten öteye gitmeyecektir. Siz sitenizi takdim etmeden kimsenin haberi olmaz, interaktif olamaz. Doğru adımlar sizi doğru sonuca götürür. Bir internet sitesine karar verdiğinizde, web tasarım konusunda uzmanlar ile çalışmanız sizin adınıza doğru olacaktır.

 

  By KaPTaN Web Tasarım olarak uzun yıllar çalıştığımız değerli dostlarımızın, devamlılık eden birlikteliğimiz ve aramıza yeni katılan dostlarımızın, bir aile gibi birlikte yol almanın huzuru ile sizleride aramıza bekleriz

     Web tasarıma ilk başladığımız yıllarda profosyonelliğin programlarama, kodlamada saklı olduğunu düşündürenler oldu, profosyonelleştikçe asıl profosyonel web tasarımın bakıpta görülmeyeni milyonlara göstermek olduğu anlaşıldı.! Sıradan sanılan bir çok karenin sunum farkıyla sıradışı görüntülenebilir olduğunu takdir edersiniz. Bu nedenle web tasarım bir anlamda sunum demektir, bu sunumun kalitesi ne kadar ise sizin başarınız da o kadar olacaktır.

  Hazırladığımız tüm web sitelerinde entegre olarak sosyal medya sayfalarını tasarlıyoruz. Tasarladığınız tüm sosyal medya sayfalarını müşteri portföyü ile buluşturuyoruz.

 

 Ürünleriniz için hazırladığımız özel görsellerle ürünlerinizi milyonlarca insana tanıtıyoruz.

 

  Oluşturduğunuz sosyal medya sayfalarınızı birbirine entegre hale getiriyoruz. Sosyal medyada hızlı çıkışları yakalamanızı sağlıyoruz.