© 1999 • 2020 By KaPTaN Bilişim, Reklamcılık ve Web Tasarım.

  Web Tasarım Hizmetlerimiz, Uzun Yılların Tecrübesi İle Siz Değerli Müşteri Memnuniyetiyle Devam Etmektedir. Taleplerinizin Çok Üzerinde Hazırladığımız İnternet Siteleri İle internet Dünyasında Çok Farklı Ve Özel Bir Yere Sahip Olabilirsiniz. Uzun yıllar birlikte çalıştığımız sanatçı dostlarımız, firmalarımız, kurum ve kuruluşlarımıza siz değerli ziyaretçilerimiz nezlinde, bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Başarı bir bütündür, çalıştığımız iş ortaklarımızın tamamı ile uyumlu olmanın ve başarıya koşan bu yolda üretmenin haklı gururu ile sizlerin internet sitelerini hazırlıyor internet dünyasında tanıtıyoruz.

 

 

 Web Tasarım Fiyatını Değil, Yanlış Siteyle Zararınızı Hesaplayın.!

 

Size Özel Web Tasarım, İnteraktif ve Etkili Sunum Beraberinde,

Estetik Görsel Efektleriyle Yayındasınız.

 

 Kolay Yönetilebilen Web Tasarım, İstediğiniz zaman yönetebil-

eceğiniz veya değiştirebileceğiz yönetim panelleri.

 

 Geliştirilmiş Galerileriyle Web Tasarım, Geliştirilmiş fotograf

galeri yönetimiyle, istediğiniz gibi galeri oluşturulabilen.

 

 Fonsiyonel Video Sunumlarıyla Web Tasarım, Nerede olursa-

nız olun çektiğiniz videoları yayınlayıp izlenebilen web siteleri.

 

 Doğru bir web sitesi sizi kazanca götürür.

 

 Doğru planlama, doğru web tasarım, doğru sektörde reklam, doğru görsel çalışmalar.

 

 Web Tasarım Sanattır sloganıyla yıllar önce çıktığımız bu yolda kazandığımız başarıların haklı gururuyla 2014 - 2015 yılındada siz değerli dostlarımızın hizmetinde olmaktan onurluyuz. Web tasarım taleplerinizi iletişim bölümümüzden bizlere ulaşarak iletebilir veya info@bykaptan.com E-Posta adresimize elektronik posta atabilirsiniz.  Teşekkür ederiz.

Web Tasarım Trend

 

Türkiye'de hızla gelişen web browser dünyası yanında büyük yenilikleride getiriyor. Taleplerin özellikli olması, müşteri portföyünün beğeni ve öz eleştirileri bu yönde büyük adımlar atılmasını sağladı. Web browser araçlarındaki yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor. İlk özellik konforun olduğu hizmetlerde birçok yazılımcı bu konularda üretimler yapıyor. Kodlamalardaki değişiklikler birbirlerine entegre biçimleri eskiye nazaran çok daha kullanışlı yazılımlar gerçekleştiriliyor. HTML5< ve CSS3 gelişimindeki yenilikleri söyleyebiliriz. İPAD ve çok farklı cihazlarda tasarımın farklılıklarını gördük bu tarezda tasarımlar gerçekleştirdik. Google'nin gelişen altyapısına uygun tasarımlar gerçekleştirdik.

 

   Türkiye'nin networdk ağında ve internet dünyasında, 2013 ve  yıllarında 'HTML5 CSS3  Single Page Websites with Sliders, Parallax Scrolling, Mobile Design, Impressive Typography, Big Images  Photo Backgrounds, Textures, Design Below the Fold, Social Media Sharing' özellik farklılıklarını ve yenilikleri adına epeyce konuşacağımız kesin.HTML5 Özellikleri olarak kullanıcılarına çok büyük yenilikleri sağladı.  HTML5 tasarım özellikleri açısından yenilikleri sunduğu için tercih edilen bir tasarım şekli halini aldı. Binlerce internet sitesi kendi bünyesinde internet sitelerini HTML5  olarak güncellesdi ve yayınlarına kaldıkları yerden devam ettirdi. HTML5 HTML'nin son ürünü bir tasarım şeklidir.

 

   HTML5 sayacak olursak İnternet Explorer, Mozilla FirefoxOpera ,  Safari ,  Chorome ,  Yandex ve diğer tarayıcılar tarafından tam olmasada günden güne gelişen destek devam etmektedir. Küçük sorunlar yaşansada kısa sürelerde tarayıcı teknik destek ekiplerinin çalışmaları sonucunda sorunsuz görüntüleme mümkün olmaktadır. Elbette  HTML5 kendi içindede destek mekanızmasını çalıştırarak bu sorunların giderilmesinde öncülük etmektedir. Birçok sosyal paylaşım siteleri olmak üzere  HTML5 versiyonu yayınları vermeye başlamış ve verdikleri yayınları günden güne geliştirmektedirler. Uygulama yazılımcıları  HTML5 üzerine geliştirdikleri uygulamaları sosyal medya paylaşım sitelerinde kullanıcılara açmış ve beğeni anketleri düzenlemişlerdir. Bu durum geliştiricilerin bu yöndeki yazılımlarının çoğlacağı anlamında bir işaret olarak algılamamız mümkündür. Diğer uygulamaların tamamen kalkacağı veya azalacağı anlamına gelmeyen bu durum diğer rakip yazılımcılarıda ataüa kaldıracağı malumumuzdur. Web geliştiricilerinde daha önce kısıtlı kullanımlar söz konusuyken,  HTML5 ile çok fonksiyonel  web tasarım cının geliştirip tasarımlar gerçekleştireceği özellikler eklendi.

 

  HTML5 için biz müşteri portföyümüze sunduğumuz ayrıcalıklı ve özellikli tasarımları devam ettireceğimiz. Bu onudaki yazılımlara iştirak edeceğimizi belirtiriz. CSS3 Özelliklerindeki yenilikler tasarımcıların gözlerini kamaştırmış olsa gerek ki bu konudaki tasaırmların çok fazlaca geliştiğini izlemekteyiz. En kullanışlı ve fonksiyonel olan CSS3 tasarım özelliklerinde tek sayfa 'Single Page' tasarımnların özellikli olarak 'Jqueryle' yani sayfa değiştirmenize gerek olmadan yapabiliyor olmanız.  CSS3 tasarımlarında elbette özellik farklılıkları bununla sınırlı değil.  CSS3 yenilikleri olarak içerik yönetimi tek sayfa üzerinden yapıldığı için javascript'e ağırlık verilmekte.jquery, silide ve buna benzer uygulamalar tasarlanırken CSS3 tasarımı ile güçlendirilerek daha estetik interaktif tasarımlar gerçekleştirilebilmektedir. Parallax  Scrolling işte bu kelimleri bolca konuşuyoruz olacağız.  

 

 

  Parallax  Scrolling tasarımda derinlik, birçoğumuzun bildiği  3D görünümü tarzında tasarım öğlerine sahip bir geliştiricidir.  Parallax  Scrolling konusunda diğer makalelerimizden daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. İnfografik Tasarımlar kısaca içerik yönetimin görsel sunumudur diyebiliriz.  İnfografik ne işe yarar şeklindeki soruları hemen yanıtlayalım.  İnfografik nasıl faydalar sağlar? Hepimizin bilgisi dahilinde olan bir durum vardır ki; uluslararası tüm dünya ülkelerinde internet kullanımı günden güne hızla artmaktadır. Yine yapılan birçok anketler ve  web tasarım cıların deneyimli analizleri sonucunda, makale okuma oranı oldukça düşüktür.

 

  Görsel yayınların çok daha fazla tercih edilir olduğunu biliyoruz. Bir başka dille  İnfografik ilginç fikirlerleri slogan haline getirip çok farklı görsel çalışmalar ile ustaca paylaşımlar hızlı keşvedilmeyi ve izlenme oranlarını arttırmaktadır.  İnfografik Tasarımlar nasıl hazırlanır kısmında öncelik ve özellik olarak görsel ruhu olmalıdır. Görsel ruhunu taşıyan web tasarımcı  İnfografik ile insanların meraklarını cezbeden veya çok işlenen bir konuya farklı bakış açıları getirerek, bu yaklaşımı meşru kılacak soru ve cevap yöntemleri  İnfografik olan ilgiyi çoğaltacaktır.  İnfografik de neden bahsettiğiniz ilk saniyelerde anlaşılabilir olmalıdır.

 

  Görsel çalışamalar devreye girdiğide metinlere çok daha az yer verileceği ortadadır. İşte geröekleştirilen tasarımın hedefinde  İnfografik vardır diyebilmemiz mümkündür. Elbette çalışma içersinde anlatmak istediğiniz konu, slogan görsek bir şekilde ve vurucu olmalıdır.  İnfografik turarlı olabilmesi için hiyeraşi çok önemlidir, gelişigüzel yapılan çalışmalar randuman konusunda zayıftırlar.  İnfografik Tasarımlar teknik olarak birçok tasarım aracı programları ile gerçekleştirilebilmektedir.